Sizden Gelenler Ewasees - Lazer Epilasyon ve Cilt Bakımı - Güzellik Merkezi İstanbul Fizyoterapi & Pilates

Erkek Epilasyon

Bazı erkekler tüy ve kıllarından rahatlatmak için kurtulmak, bazıları ise spor veya estetik amaçlı vücutlarını daha düzenli hale getirmek için. Sebepiniz ne olursa olsun, lazer epilasyon  tüy ve kıl bakımı hızlı ve düşük maliyetlidir ve rahatsızlığı ve tahrişi düzenli tıraş veya ağdadan konforlu ve ağrısız işlemlerdir.

Lazerle epilasyon, bu daha geleneksel yöntemlerle karşılaştırıldığında avantajları nedeniyle erkekler arasında giderek daha popüler hale geliyor. Tıraş, erkekler için, özellikle yüz kılları için, aynı zamanda göğüs veya karın gibi vücudun başka bir yerinde, en yaygın tüy alma yöntemidir...

Kampanyalı Fiyatlar 1,00 TL

ERKEK LAZER EPİLASYON

Bazı erkekler tüy ve kıllarından rahatlatmak için kurtulmak, bazıları ise spor veya estetik amaçlı vücutlarını daha düzenli hale getirmek için. Sebepiniz ne olursa olsun, lazer epilasyon  tüy ve kıl bakımı hızlı ve düşük maliyetlidir ve rahatsızlığı ve tahrişi düzenli tıraş veya ağdadan konforlu ve ağrısız işlemlerdir.

Lazerle epilasyon, bu daha geleneksel yöntemlerle karşılaştırıldığında avantajları nedeniyle erkekler arasında giderek daha popüler hale geliyor. Tıraş, erkekler için, özellikle yüz kılları için, aynı zamanda göğüs veya karın gibi vücudun başka bir yerinde, en yaygın tüy alma yöntemidir. Bununla birlikte, tıraşın etkileri kısa ömürlüdür ve tıraş bıçağı, kılları kesmek ve başka problemler yaratabilir. Bazı erkekler vücut üzerinde ağda, gibi tedavileri  kullanır, ancak bunlar çok acı verici olabilir ve ayrıca uzun vadeli sonuçlar vermezler.

Buna karşılık, lazer epilasyon daha uzun ömürlüdür ve birçok kişi tarafından daha az rahatsızlığa neden olduğu düşünülmektedir. Ayrıca genital gibi kısımlarda düzenli olarak bakımı neredeyse imkansız olan alanlarda da kullanılabilir.

Erkek lazer epilasyon için en yaygın alanlar sırt, sakal ve göğüsdür, bacaklardır. ancak tüm vücut bölgelerini lazerle tedavi edebilir.

VÜCUT BÖLGESİNE GÖRE UYGULAMA

Her prosedürün uzunluğu ve maliyeti, tedavi edilen alanın boyutuna bağlı olarak değişir. En yaygın tedavi süresi 40 dakikadır, ancak daha büyük alanlar için bir tedavinin iki saat kadar sürebileceğini,
Yüz veya boynun kısımları gibi daha küçük alanlar için, asıl prosedür 5 veya 10 dakika kadar kısa bir süre alabilir.
lazer epilasyonda altın standart olarak kabul edilen sistemlerle çalışmaktayız. Hastalar 4-8 hafta arayla ortalama 6 -8  seans tedaviye ihtiyaç duyulur

POPÜLER BÖLGELER

Yüz : sakal, üst dudak, çene, çene hattı, burun, kulaklar, boyun - on dakikaya kadar.

Bu alanların tedavisi son derece hızlıdır. Lazer epilasyon, göz çevresindeki tedaviler için önerilmez. Cımbızlama, cilalama ve diş açma, kaşın yeniden şekillendirilmesi için en iyisidir.

Vücut : göğüs, karın, kollar, sırt ve omuzlar, bacaklar - 30 - 60 dakika.

Bunlar düzenli tıraş veya ağda ile korunacak geniş alanlardır. Lazerle tüy alma, kılların tahriş olmasını, kesilmeleri ve tüylerin girmesini ve sıklıkla tekrarlanan uygulamaları önler.

GENİTAL BÖLGE

Genital bölgedeki lazer epilasyon , ağdan daha az acı vericidir ve adayın tercih ettiği şekilde uygulanabilir.

İlk Yorumu Siz Gönderin!

Yorum gönderin

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?